Copyright © 2014 by "Filip"  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: z.sebankova@email.com
 
 
Napište nám:
Jméno
Email
Napište nám

Oddlužení = Příprava na klidnější život bez dluhů
Sjednejte si bezplatnou konzultaci:
+420 608 066 398
Email: oddluzeni-breclav@seznam.cz
V případě, že jste osobou samostatně výdělečně činnou, můžete rovněž zažádat o oddlužení.

Oddlužení se ovšem nevztahuje na závazky , které vznikly v souvislosti s podnikáním, vyjma těch, jejichž věřitel s Vaším oddlužením bude souhlasit.

Zpravidla se jedná o závazky, kterými jsou například dluhy u Okresní správy sociáního zabězpečení nebo u zdravotní pojišťovny z doby Vašeho podnikání, neuhrazené nájemné z podnikatelských prostor, neuhrazené faktury za zboží....

Pokud takové závazky máte, neznamená to však, že návrh na oddlužení nelze úspěšně schválit. Jedná se však o individuální posouzení a zcela individuání zpracovaní konkrétního Vašeho případu.

V některých případech se k podání návrhu na oddlužení přistoupíme  až po úspěšném ukončení konkurzu. Cesta k tomu, aby jste se dostali ze začarovaného kruhu dluhů , i když vznikly z podnikání bývá mnohdy zdlouhavá a složitější, avšak cílem takové cesty je vždy jedno a totéž. To je začátek Vašeho života bez dluhů a vyřešení všech Vašich dluhů, které by jste sami nezvládli bez pomoci insolvenčního zákona.

Pokud jste osoba samostatně výdělečná činná, doporučujeme Váš konkrétní případ přijít zkonzultovat osobně, individuálně s naším poradcem.

Objednat schůzku si můžete již dnes na e-mailu  zde.
Případně nás kontaktujte na tel: 608 066 398.